Film

Film: Is The Nun er weer een uit een cinematic universe?

maxresdefault-1

 

De film draait nu alweer een paar weken, met goede resultaten. The Nun, deel vijf uit de succesvolle horrorreeks. Met een Amerikaanse boxoffice van 54 miljoen dollar toonde de reli-shocker dat ouderwets schrikwerk nooit uit de mode raakt. The Nun zette de beste opening van de complete franchise tot nu toe neer. Internationaal was The Nun ook een winnaar, goed voor een eerste weekend van 77 miljoen dollar.

Roemenië, 1952. In een afgelegen middeleeuwse abdij, die midden in de bergen verscholen ligt, pleegt een non om onverklaarbare redenen zelfmoord. Het Vaticaan vermoedt dat er meer in het spel is en besluit eerwaarde Burke samen met een jonge novice, zuster Irene, op pad te sturen om deze vreemde doodzonde te onderzoeken. De een heeft een verleden met duivel uitdrijvingen, de ander met rare visioenen. Bij hun tocht naar het nonnenklooster worden ze geholpen door dorpsbewoner Frenchie, een Frans-Canadese hunk. Bij aankomst blijkt al snel dat er een kwaadaardige aanwezigheid ronddwaalt in de door begraafplaatsen en mist omgeven abdij. Aan het drietal om deze eeuwenoude kwelgeest Valak voor eens en voor altijd te stoppen.

Een verscheidenheid aan recensies, van slecht tot erg goed. Wij zijn er nog niet geweest, maar dat gaat snel veranderen.

LEES OOK  Outlander-acteur Sam Heughan lanceert The Sassenach whisky
[adrotate group="6"]

Gerelateerd

Mayeau de Naise: de mayonaise die ruikt naar ironie en haute couture

Pockies lanceert Mayeau de Naise: een knoflookmayonaise in parfumverpakking. Comfortfood krijgt…

Helly Hansen Winter Village bewijst dat stijl en sneeuw wél samengaan

Helly Hansen geeft skikleding een make-over met Winter Village. Techniek, comfort en stijl komen…

Jutta Leerdam x Omega: goud om de pols, ijs onder de voeten

Jutta Leerdam sluit zich aan bij OMEGA en zet koers naar olympisch goud in stijl. Met een Moonshine…

Carhartt Active Jac viert vijftig jaar stijl en spierballen

Vijftig jaar geleden rolde de eerste Carhartt Active Jac van de band. Gemaakt voor de bouwplaats,…

Dai Carter doorbreekt het macho-keurslijf met nieuwe podcast

Oud-commando Dai Carter doorbreekt het macho-ideaal met zijn nieuwe podcast Missie Mentale Kracht….

The Terminal List: Dark Wolf overtreft seizoen één

Dark Wolf is de rauwe Prime Video-prequel van The Terminal List. Hard, macho en spannend, met…

Partida Blanco – dé pure tequila voor de zomer in Nederland

De nieuwe Partida Blanco Tequila is nu verkrijgbaar bij Gall & Gall (350 winkels en online) en…

In je oren: 5 nieuwe podcasts voor onderweg, je training of op de bank

Vijf verse podcasttips die je scherp houden tijdens het rijden, trainen of ontspannen. Van…

Espresso op niveau: waarom KitchenAid de spelregels verandert

Espresso is geen luxe. Het is een basisbehoefte, net als zuurstof en sarcasme. Als sporter weet ik:…