Gear

Persoonlijk: de nieuwe Omega Seamaster Aqua Terra horloges

Header-Omega-Seamaster-Aqua-Terra-Shades-150m-Edit

Bij het Zwitserse horlogemerk Omega weten ze al 175 jaar wat stijl is. Het begon allemaal met de gedachtes van de jonge horlogemaker Louis Brandt. Hij wilde de beste en meest accurate horloges ter wereld wilde maken. In 1885, de oude Brandt was inmiddels overleden, presenteerden zijn zoons Louis-Paul en César hun eerste creatie; De Labrador.

Na jaren van doorontwikkeling en een eeuw later stond de Seamaster volop in de schijnwerpers. Inmiddels was er ook een duidelijke connectie met werelds meest beroemde geheim agent James Bond gelegd. De Seamaster Aqua (water) Terra (aarde) serie is er al sinds 2002 maar Omega presenteert nu haar meest persoonlijke horloge ooit; Met de nieuwe Seamaster Aqua Terra Shades 150m heb je de keus uit vele kleuren en opties. De naam Aqua Terra is niet voor niets gekozen. Het geeft de uitstekende prestaties van de horloges zowel op land als in het water weer.

Persoonlijk: de nieuwe Omega Seamaster Aqua Terra horloges

Volop personaliseren

De Britse acteur Eddie Redmayne, al jarenlang Omega-ambassadeur, vat het personaliseren van de nieuwe Omega Seamaster Aqua Terra Shades mooi samen. “De evolutie van de Omega Aqua Terra is indrukwekkend te noemen. Omega denkt altijd goed na over haar designrichting en de Aqua Terra Shades modellen sluiten hier prima bij aan. Ze zijn speels en laten je eigen stijl zien. Jij hebt de keuze uit een horloge dat bij jouw past.”

Actrice Zoë Kravitz, de dochter van zanger Lenny sluit zich hierbij aan: “Voor mij zijn horloges de manier om je eigen stijl te markeren. Elk model uit de Aqua Terra serie heeft een eigen karakter, zo passen ze prima bij al je outfits. Omega weet altijd de juiste snaar op het gebied van persoonlijke keuze te raken.”

Persoonlijk: de nieuwe Omega Seamaster Aqua Terra horloges

34mm en 38mm modellen

Om even met Eddie Redmayne zijn filosofie verder te gaan, de Aqua Terra modellen zijn in vele kleuren beschikbaar. Dat maakt de keuze voor een Aqua Terra een stuk persoonlijker. De klokjes heb je in twee verschillende maten. In de 38 millimeter serie kan je kiezen uit een Atlantic Blue, Bay Green, Sandstone, Saffron en Terracotta variant. We hebben het dan over de kleur van de wijzerplaat. De horloges zijn in klassiek Omega roestvrijstaal uitgevoerd. Uiteraard met de rvs-band en vlindersluiting. Ze zijn stoer en ruig. Toch passen ze ook prima onder je manchetknopen en sta je bij een gala je mannetje.

LEES OOK  Voor iedere hardloper wat wils, de Garmin Forerunner serie

Voor de 34 millimeter variant heb je de keuze uit de volgende kleuren; Sea Blue, Lagoon Green, Sandstone, Shell Pink en Lavender. De datumaanduiding is rond uitgevoerd. Het horloge in de 34 serie is een stuk meer verfijnt en past mooi bij een stoere outfit maar ook prima bij een strakke avondjurk.

Dubbel goud

Ga je liever voor goud? Omega got you covered… Het 38 millimeter model is uitgevoerd in 18-karaats Sedna goud, Omega haar eigen rood gouden kleur bekend van de warme tonen en hoge bescherming. De bezel is voorzien van 46 diamantjes en is CVD behandeld. Ze liggen in een Sandstone gekleurde gouden jasje. Ook de band is geheel in 18-karaats Sedna goud uitgevoerd en voorzien van een vlindersluiting. De achterzijde van het daadwerkelijke horloge is, net als bij alle Aqua Terra Shades, een lust voor het oog.

Met de in Pine Green gekleurde leren band is het 34 millimeter model voorzien van de nodige vrouwelijke allure die dit dameshorloge in goud nodig heeft. Als kleur voor de wijzerplaat heeft Omega voor Lagoon Green gekozen. De 18 karaat Moonshine gouden kast inclusief sluiting ziet er geweldig uit. Dit model is, net als het 38 mm model, CVD gecertificeerd.

Extreem nauwkeurig

Elke Aqua Terra Shade is voorzien van het door Omega tot in perfectie gebouwde Co-Axial Master Chronometer Calibre 8800 Movement. Het horloge loopt hierdoor extreem nauwkeurig. Master Chronometer betekend dat het uurwerk de METAS test heeft doorstaan. Het Swiss Federal Institute of Metrology gaat hierin tot het uiterste. De certificering garandeert de hoogste staander dop het gebied van kwaliteit, precisie en magnetische weerstand.

De Omega Seamaster Aqua Terra Shades 150m collectie is nu verkrijgbaar. Prijzen starten bij 7.200 euro voor de Shades. Voor het 38 millimeter model in Sedna goud ben je ruim het zesvoudige kwijt.

Persoonlijk: de nieuwe Omega Seamaster Aqua Terra horloges
[adrotate group="6"]

Gerelateerd

Amazfit Active Max: smartwatch voor iedereen die stopt met smoesjes

De Amazfit Active Max is geen smartwatch voor topsporters, maar voor iedereen die stopt met…

Jutta Leerdam x Omega: goud om de pols, ijs onder de voeten

Jutta Leerdam sluit zich aan bij OMEGA en zet koers naar olympisch goud in stijl. Met een Moonshine…

Carhartt Montana damesjack; stevig canvas met een verhaal

Carhartt komt met een werkjack voor vrouwen dat niet alleen beschermt tegen kou, maar ook cultureel…

Duiken naar relevantie: Omega haalt adem met Glen en Aaron

De Seamaster Planet Ocean is terug, met een nieuwe campagne, nieuwe modellen en twee gezichten uit…

Slimme vrijheid in zakformaat: DJI Neo 2

Technologie krijgt pas betekenis als ze onzichtbaar wordt. Als ze oplost in het moment. Dat is…

Peli ATX22 combineert functionaliteit met militaire stevigheid

De nieuwe Peli ATX22 Carry-On brengt militaire robuustheid en slimme organisatie naar de wereld van…

Train als een commando in je eigen achtertuin

Train als een commando. De DeploymentBox brengt Special Forces power naar je eigen achtertuin. Geen…

Bowers & Wilkins PX8 S2: alles wat je nooit van een hoofdtelefoon verwacht had

Wie met een Px8 S2 over straat loopt, wil iets uitstralen. Geen muzieknerd met een plastic Beats op…

De evolutie van de Speedmaster Dark Side of the Moon

De Omega Speedmaster Dark Side of the Moon is vernieuwd met zeven modellen in geavanceerde…