Business

Outlander-acteur Sam Heughan lanceert The Sassenach whisky

menquiry-outlander-acteur-sam-heughan-lanceert-een-whisky-merk

Vanaf begin november is seizoen 4 van de Outlander op Netflix te bekijken. Outlander-fans hebben binnenkort nog iets nieuws om op te proosten. Acteur Sam Heughan, als Jamie Fraser in dit tijdreis drama, lanceert The Sassenach Whisky.

Heughan plaatste begin dit jaar een logo op zijn Instagram-account, met de tekst “The Sassenach Unique Spirits” en het nationale dier van Schotland, de eenhoorn.

Met het bijschrift: “Unique. @sassenachspirits Distilling now in Scotland… Drop by drop.”

https://www.instagram.com/p/B1ReT8BjEXm/?utm_source=ig_web_copy_link

 

De whisky maakt deel uit van de nieuwe onderneming van Heughan, Great Glen Company, en in een eerder dit jaar gepubliceerd interview met The Scotch Malt Whisky Society sprak hij over zijn droom om zijn eigen whisky te creรซren.

“Ik heb de Great Glen Company opgericht om producten te produceren waarin ik geloof, met mijn erfgoed en passie als inspiratie,” zei hij. “We werken momenteel aan mijn merk whisky met onze eerste aankondiging binnenkort. De eerste stop is duidelijk de levenslange droom van het hebben van mijn eigen dram.”

Het project is al enkele maanden aan de gang, waarbij Heughan een kijkje achter de schermen deelt op het proces op sociale media.

Afgelopen mei plaatste Heughan een teaser tijdens de eerste fotoshoot voor het merk op sociale media.

https://www.instagram.com/p/Bxpj5nGgbI_/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Een releasedatum voor de whisky is nog niet gedeeld, hoewel SassenachSpirits.com wel een teaservideo bevat en een formulier om u aan te melden voor een nieuwsbrief.

Heughan heeft het de laatste tijd niet stilgezeten. Naast het werken aan Sassenach-whisky lanceert hij een podcast met acteur Graham McTavish genaamd Clan Lands, die zich zal richten op de geschiedenis, cultuur en het landschap van Schotland.

Outlander seizoen 5

Natuurlijk is hij ook seizoen vijf van Outlander aan het filmen, dat in 2020 in premiรจre gaat. Bekijk hieronder een voorproefje van wat er gaat komen:

Bron: Town & Country

Gerelateerd

Dalmore Luminary Series No.3: waar whisky en architectuur samensmelten

Er zijn van die momenten waarop een merk niet zomaar een product lanceert, maar een statement…

Carhartt Workwear is te goed voor alleen de bouwkeet

Carhartt. Voor sommigen is het het merk van ruige bouwvakkers en bosarbeiders in Montana, voor…

Niet aanraken, ze leven (bijna): waarom het Art Zoo Museum jouw zomer redt

Amsterdam krijgt er deze zomer een nieuwe hotspot bij waar je niet kunt shoppen, niet hoeft te…

Talisker The Wild Blue ruige whisky met een zeebries aan idealisme

Je hebt whiskyโ€™s die je drinkt omdat ze goed smaken, en je hebt whiskyโ€™s die je drinkt terwijl…

De onzichtbare hand van Bond: het design dat je niet ziet, maar voelt

Het is makkelijk om Bond-films te reduceren tot snelle autoโ€™s, strakke pakken en explosieve…

Move into the Light met de Lacoste L003 Neo Shot Sneaker

Move into the Light met de Lacoste L003 Neo Shot…

Harrison Ford & Glenmorangie: een onverwachte whisky-match

De ene is een Hollywoodlegende, de andere een icoon in de wereld van single malt whisky. Harrison…

Deze exclusieve koffietafelboeken zijn ware kunstwerken

De wereld van het koffietafelboek is er eentje vol verassingen. Je hebt ze in allerlei genres en…

Dents ‘Daniel’-handschoenen van James Bond | Review

James Bond is een typische Britse gentleman, Hij kleed zich altijd berispelijk, heeft een goede…