Gear

Nokia lanceert 8.3 5G met 00-agente Lashana Lynch

De Nokia 7.2 zagen wij al eerder. De 8.3 5G is het nieuwe vlaggenschip van het Zweedse telefoonbedrijf. Je ziet de 7.2 en de 8.3 5G in de nieuwe James Bond-film No Time To Die die op 12 november verschijnt. Dat Agent Nomi de 7.2 tot haar uitrusting kan rekenen is bekend. Maar we zijn nu vooral benieuwd of de 8.3 5G voor 007 is gereserveerd.

De Britse actrice Lashana Lynch, die 00-agente Nomi speelt in de 25e James Bond-film No Time To Die, speelt de hoofdrol in een fotoshoot die compleet met een smartphone geschoten werd. Celebrity en social media ‘phone-ographer’ Ben Maclean legde de beelden vast met de nieuwe Nokia 8.3 5G, ’s werelds eerste wereldwijd bruikbare 5G -smartphone en de officiële telefoonpartner van No Time To Die. Een tutorial voor smartphone fotografie zal deze week worden gedeeld met duizenden volgelingen van Ben Maclean op YouTube.

Nokia lanceert 8.3 5G met 00-agente Lashana Lynch
©Mikael Buck/Nokia, 2020

Met de epische 00-foto’s markeert HMD Global de start van de verkoop van de Nokia 8.3 5G smartphone. Deze ‘only gadget you’ll ever need’ is voorzien van vier camera’s voor 64MP-foto’s, 4k-films en ZEISS-filmeffecten en daarmee het perfecte device voor de uitdagende fotoshoot.

Nokia lanceert 8.3 5G met 00-agente Lashana Lynch
©Mikael Buck/Nokia, 2020

In de op Bond geïnspireerde fotoshoot in Pinewood Studios is Lashana te zien als 00-agente Nomi met een Aston Martin DBS Superleggera en een Triumph Thruxton RS-motor uit de komende film. Maclean gebruikte verder special effects zoals rook en een 9 meter lang tuig waarmee de ‘phone-ographer’ in de lucht hing om de ultieme opname vast te leggen.

Nokia 8.3 5G smartphone

De Nokia 8.3 5G smartphone is ’s werelds eerste wereldwijd bruikbare 5G smartphone en zit vol met functies, waaronder een krachtige PureView quad camera met ZEISS lens. Dankzij de ZEISS Cinema-opname en -editor en video-opname mogelijkheden bij weinig licht, in combinatie met OZO audio, maakt HMD Global met de Nokia 8.3 5G hoogwaardige smartphone fotografie voor iedereen bereikbaar.  

LEES OOK  Nieuw lichtgewicht Polar Grit X outdoor multisport horloge
Nokia lanceert 8.3 5G met 00-agente Lashana Lynch
©Mikael Buck/Nokia, 2020

Behind the Scenes

Bekijk de Behind the Scenes beelden van de meest epische shoot die met een smartphone geschoten werd.

Het toestel is, zoals de naam al zegt, uitgerust met 5G. Dit nieuwe netwerk vervangt 4G en moet een stuk sneller zijn. Precies wat een 00 agent nodig heeft. 4G blijft uiteraard voorlopig beschikbaar. De dekking van 5G is voorlopig nog niet optimaal en zeker niet bij elke telecomprovider standaard.

Lashana Lynch over de 8.3 5G

Uiteraard is Lashana Lynch, die agent Nomi speelt, enthousiast over het nieuwe toestel.

“Het is verbazingwekkend om te zien wat smartphones tegenwoordig kunnen. Het is spannend om deze nieuwe smartphone te onthullen om de release van No Time To Die in november te vieren, en de Nokia 8.3 5G is het bewijs dat Bond gadgets altijd voorop lopen”

©Ben Maclean/Nokia, 2020
[adrotate group="6"]

Gerelateerd

Zichtbaarheid als stijl: zo schreeuwt Omega onder water

De nieuwe Omega Seamaster Diver 300M in oranje is geen bescheiden accessoire. Het is een horloge…

MiiR All Day Straw Cup: de rietjesbeker die je niet voor schut zet

Er zijn twee soorten mensen in de sportschool. Zij die met een halve liter plastic flesje staan te…

Smartphone tegen jeuk: de opmars van de digitale klap

Een mug maakt geen onderscheid. Of je nu op een festival staat, in je tent kruipt of achter je…

Van Fjord tot Fashion: Db Journey landt bij de Bijenkorf in Rotterdam

Een merk dat begon met de droom om reizen makkelijker en stijlvoller te maken, verovert nu de…

Omdat jij liever sport dan filmt met de HOVERAir

Er zijn van die gadgets die niet vragen om aandacht, maar het gewoon opeisen. Je kent ze wel:…

Carhartt Workwear is te goed voor alleen de bouwkeet

Carhartt. Voor sommigen is het het merk van ruige bouwvakkers en bosarbeiders in Montana, voor…

Geef je computer een schop onder z’n kont

Geef je computer een schop onder z’n kont met de De Philips M140 M.2…

De Teufel Cinebar 11 is een slanke soundbar, groots geluid

We kennen het allemaal: je hebt een knappe tv aan de muur hangen, Netflix draait op standje…

De nieuwe Omega Seamaster Planet Ocean worldtimer is altijd op tijd

Als je leven zich niet beperkt tot één tijdzone en je net zo graag duikt in de diepte als in de…