Gear

Haglรถfs introduceert de Duality AT1 GT wandelschoen

menquiry-haglofs-introduceert-stoere-wandelschoen

Outdoormerk Haglรถfs introduceert de Duality AT1 GT, de eerste wandelschoen waarbij de tussenzool volledig verwisseld kan worden. Hij wordt geleverd met twee paar tussenzolen.

Een met zachtere demping voor vlakke wandelpaden en een sterke tussenzool voor uitdagende trails of wanneer je loopt met zware bepakking. Zo ben je als wandelaar enorm flexibel met รฉรฉn paar schoenen.

Haglรถfs introduceert stoere wandelschoen met verwisselbare tussenzool

Paul Cosgrove, Global Product Manager Haglรถfs zegt het als volgt. โ€˜Het Duality-concept is ontstaan vanuit de wens om enerzijds de belasting te verlichten en anderzijds meer comfort te hebben over lange afstanden. Omdat dualiteit twee in รฉรฉn is, is het vanaf nu niet meer nodig om โ€‹โ€‹extra schoenen mee te nemen. In plaats daarvan stop je een extra paar lichtgewicht tussenzolen in je rugzak. Hierdoor kan je alle soorten terrein tackelen, van eenvoudige tracks tot ruige en rotsachtige beklimmingen.โ€™

Omdat dualiteit twee in รฉรฉn is, is het vanaf nu niet meer nodig om โ€‹โ€‹extra schoenen mee te nemen.

Paul Cosgrove

Waterdicht

De schoen van sterk leder biedt een geweldige ondersteuning tijdens het wandelen. De gebreide sokconstructie zorgt voor veel comfort en sluit optimaal aan op de enkels. De buitenzool van AHAR Plus rubber zorgt voor een hoge tractie en stabiliteit. De zool is vervangbaar zodat de schoen extra lang meegaat.

Dankzij het speciale GORE-TEX-membraan is de Haglรถfs Duality AT1 GT volledig waterdicht, zelfs in de gebreide sokconstructie. Dankzij de vingerlusband op hiel en tong trek je de schoen makkelijk en snel aan. De wandelschoen is verkrijgbaar in een dames- en herenuitvoering.

De Duality AT1 GT kost โ‚ฌ 259,90 en is o.a. verkrijgbaar op de site van Haglรถfs en Bergfreunde.

LEES OOK  Waarom de jassen en parkaโ€™s van Fjรคllrรคven iconisch en tijdloos zijn
[adrotate group="6"]

Gerelateerd

De evolutie van de Speedmaster Dark Side of the Moon

De Omega Speedmaster Dark Side of the Moon is vernieuwd met zeven modellen in geavanceerde…

Oakley Meta Vanguard en de opkomst van AI in de sportbril

De Oakley Meta Vanguard schuift de grens tussen sport en technologie verder op. AI, POV-camera en…

De Amazfit T-Rex 3 Pro komt naar Europa

De Amazfit T-Rex 3 Pro is gelanceerd in Europa. Een titanium sporthorloge met offline kaarten, 3…

Verrekijker met een vlammetje: Swarovski Optikโ€™s nieuwste statement

Swarovski Optikvoegt kleur toe aan precisie met de NL Pure burnt orange. Een stijlvolle verrekijker…

De DJI Osmo 360 kijkt niet alleen rond, maar vooruit

DJI introduceert de Osmo 360: een 360ยฐ-camera met 8K-video, HDR en functies voor wie techniek…

Klein formaat, groot ego: de draagbare SSD van Philips

Met een grootse aankondiging presenteert Philips zijn nieuwe draagbare SSD van 2TB. Klinkt…

Zichtbaarheid als stijl: zo schreeuwt Omega onder water

De nieuwe Omega Seamaster Diver 300M in oranje is geen bescheiden accessoire. Het is een horloge…

MiiR All Day Straw Cup: de rietjesbeker die je niet voor schut zet

Er zijn twee soorten mensen in de sportschool. Zij die met een halve liter plastic flesje staan te…

Smartphone tegen jeuk: de opmars van de digitale klap

Een mug maakt geen onderscheid. Of je nu op een festival staat, in je tent kruipt of achter je…