Gear

De Olight S2R II Baton zaklamp met een reikwijdte van 135 meter

menquiry-de-olight-s2r-ii-baton-zaklamp-met-een-reikwijdte-van-135-meter-main

Olight heeft een zaklamp op de markt gebracht, ter grootte van een wijsvinger met een reikwijdte van 135 meter; de Olight S2R IIย Baton. Dankzij de TIR lens geeft de lamp een buitengewoon strakke lichtbundel en superscherp beeld. De S2R is shockproof waardoor je hem probleemloos een keer vanaf tafelhoogte kunt laten vallen.

De Olight S2R II Baton heeft vijf lichtstanden, variรซrend van 0,5 tot 1150 lumen. De fade-in fade-out dimfunctie bij de hoge lichtstanden voorkomt dat je wordt verblind als je de lamp aanzet. Een driekleurige LED-indicator (groen, oranje, rood) in de schakelaar geeft aan hoeveel energie de accu nog heeft in de desbetreffende lichtstand. De maximale brandduur is 60 dagen.

Waterdicht

Opladen gaat heel eenvoudig dankzij de magnetische oplader: je klikt hem op de achterkant en het laden kan beginnen. De platte USB laadkabel met LED indicator is compatible met andere Olight-modellen. Dankzij de magneet aan de achterkant kun je de zaklamp ook handsfree gebruiken.

Met de riemclip kun je de zaklamp aan je riem of tas bevestigen, maar je kunt hem ook gemakkelijk in je broekzak meenemen. De behuizing is van geanodiseerd aluminium dat beschermt tegen krassen of stoten, de innovatieve textuur geeft een uitstekende grip. Omdat deze zaklamp waterdicht is volgens de IPX8-norm, kan hij gewoon een tijdje in het water liggen zonder stuk te gaan.

De adviesprijs is van de Olight S2R II Baton is โ‚ฌ 84,95

NAAR DE SHOP

LEES OOK  De eerste thermosbeker met temperatuur regelaar van Ember
[adrotate group="6"]

Gerelateerd

Peli ATX22 combineert functionaliteit met militaire stevigheid

De nieuwe Peli ATX22 Carry-On brengt militaire robuustheid en slimme organisatie naar de wereld van…

Train als een commando in je eigen achtertuin

Train als een commando. De DeploymentBox brengt Special Forces power naar je eigen achtertuin. Geen…

Bowers & Wilkins PX8 S2: alles wat je nooit van een hoofdtelefoon verwacht had

Wie met een Px8 S2 over straat loopt, wil iets uitstralen. Geen muzieknerd met een plastic Beats op…

De evolutie van de Speedmaster Dark Side of the Moon

De Omega Speedmaster Dark Side of the Moon is vernieuwd met zeven modellen in geavanceerde…

Oakley Meta Vanguard en de opkomst van AI in de sportbril

De Oakley Meta Vanguard schuift de grens tussen sport en technologie verder op. AI, POV-camera en…

De Amazfit T-Rex 3 Pro komt naar Europa

De Amazfit T-Rex 3 Pro is gelanceerd in Europa. Een titanium sporthorloge met offline kaarten, 3…

Verrekijker met een vlammetje: Swarovski Optikโ€™s nieuwste statement

Swarovski Optikvoegt kleur toe aan precisie met de NL Pure burnt orange. Een stijlvolle verrekijker…

De DJI Osmo 360 kijkt niet alleen rond, maar vooruit

DJI introduceert de Osmo 360: een 360ยฐ-camera met 8K-video, HDR en functies voor wie techniek…

Klein formaat, groot ego: de draagbare SSD van Philips

Met een grootse aankondiging presenteert Philips zijn nieuwe draagbare SSD van 2TB. Klinkt…